Фестивалі

На базі Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 35 з профільним навчанням імені В.М. Шеймана у вівторок, 24 квітня, відбувся щорічний музично-театральний фестиваль «Віртуальна екскурсія «Вікна в англомовний світ»». Учні шкіл міста мали унікальну можливість здійснити незабутню подорож по Новій Зеландії, Канаді, США та Австралії. Традиційний фестиваль як яскравий прояв полікультурності сучасного світу, справив на глядачів неймовірні враження.

Дякуємо всім учасникам за феєричні виступи!!!

16 травня в ЗОШ № 4 пройшов міський музично-театральний фестиваль «Віртуальна екскурсія «Вікна в англомовний світ». Це була незабутня зустріч талановитих учнів та їх учителів-наставників. Учні та вчителі майже всіх шкіл міста прийняли участь в цьому заході. Вони підготували цікаві подорожі до Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії.

Директор школи №4 Каракулова І.А. привітала всіх присутніх. Учні школи виконали музичні твори на саксофоні та піаніно, а чудовий танець занурив присутніх в атмосферу стародавніх англійських замків.

Учні ІІІ освітнього округа ознайомили глядачів з традиціями та культурною спадщиною Англії. Учні виконали Різдвяні колядки. Глядачі зустрілись з героями творів видатного англійського поета і драматурга Вільяма Шекспіра. Але Англію не можна уявити без легендарної групи «Бітлз». Присутні з задоволенням прослухали відому пісню групи «Yesterday”.

Учні ІІ освітнього округа підготували подорож до Шотландії. Бадьорий шотландський танець допоміг глядачам уявити справжню Шотландію з ії музикою та національним костюмом. До уваги глядачів були представлені найвідоміші замки Шотландії. Юна учениця виконала твір на слова Роберта Бернса «My Heart’s in the Highlands” під акомпанемент на гітарі. Інша талановита учениця прочитала вірш Роберта Бернса «Red, Red Rose”, а потім виконала власну пісню, яку вона склала, натхнена творами національного поета Шотландії. Юний шотландець виконав відому шотландську пісню «My Bonny lies over the ocean”.

Учні IV освітнього округа чудово передали усю музичну спадщину Уельсу. На протязі всього виступу лунали пісні. Ведучі в уельському одязі розповіли про національні символи, замки та гори Уельсу. Присутні згадали національні види спорту та навіть відвідали футбольний матч разом з вболівальниками футбольного клубу. Глядачі також зустрілись з чарівною Мері Поппінс та разом з нею відвідали найвідоміші міста Уельсу.

Учні І освітнього округа запропонували подорож літаком до Північної Ірландії. Вони ознайомили глядачів з культурною спадщиною Північної Ірландії. Перебуваючи тут, не можна не відвідати музей «Titanic». Присутні почули легенду Фінна Маккула та дізнались, звідки до нас дійшла Тропа Велетнів. У виступі учнів також звучали вірші.

Наприкінці фестивалю методист міського відділу освіти Кравцова Л.Ф. висловила подяку активним талановитим учням, які подарували таку чудову зустріч, та вчителям, які організували цей творчий захід. Всі вчителі, які підготували цю зустріч, були нагороджені сертифікатами Управління освіти м. Краматорська.