Методичне об'єднання вчителів іноземної мови

 

Олімпіади, конкурси

Учні ЗОШ №24 брали участь у

Результати конкурсу «Грінвіч-2017» (англійська мова)

Золотий сертифікат – 1 місце

 

2 класи:

Клименко Орина

Мічкова Аріна

Недоруба Олексій

Ткаченко Марія

 

3 класи:

Авер янова Маргарита

Білецька Єлизавета

Брюханов Захар

Гнєзділов Єгор

Грєчка Аріна

Заставний Мирон

Лавриненко Олександр

Роменська Єлізавета

Шипша Віолетта

 

4 класи:

Бондаренко Варвара

Бондарчук Олександр

Галінська Аліна

Іванов Михайло

Максименко Анастасія

Москалюк Всеволод

Соколова Дар я

 

7 класи:

Бутиріна Катерина

Канієва Діана

Піхота Дарина

Тафійчук Анна

 

8 класи:

Бахтіна Надія

Срібний сертифікат – 2 місце

 

2 класи:

Бутова Софія

Ізюмський Олександр

Кусакіна Катерина

 

 

3 класи:

Величко Іван

Завгородня Євгенія

Сібекін Олександр

Суббота Анастасія

 

4 класи:

Харітонова Тетяна

 

5 класи:

Гаврільченко Олександра

 

7 класи:

Гупса Іван

Вераксіч Софія

Лихошерстова Надія

Сотник Ганна

Фомовська Дар я

 

8 класи:

Вівташ Євген

Кваша Марія

Мілентєєва Єлизавета

 

 

Бронзовий сертифікат – 3 місце

 

2 класи:

Бєлих Ярослав

Гєрус Роман

Ільющенко Максим

Парамонов Лев

Свірідов Данило

 

4 класи:

Чашка Вікторія

 

11 класи:

Хлопчик Єлизавета

Цебренко Анастасія

 

 

 

 

13.04.2017 року в ЗОШ № 24 відбулося нагородження дітей-переможців у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови "Грінвіч". У конкурсі взяли участь учні 2-11 класів. Всього прийняло участь - 84 учні. З них: золото - 15 учнів, серебро - 8 учнів, бронза - 6 учнів. Всі учасники були нагороджені сертифікатами та подарунками.

 

 

 

17 листопада в актовій залі корпусу № 2 (вул. Садова, 78-А) Горлівського інституту іноземних мов Державного вищого навчального закладу “Донбаський державний педагогічних університет” у м. Бахмут доценти кафедри англійської філології та перекладу О. А. Ясинецька та І. А. Блинова провели урочисту церемонію нагородження переможців та учасників конкурсу поетичного перекладу з англійської мови (одного з двох оптимістичних і життєствердних віршів Е. А. Ґеста: “Be a Friend” або “Don’t Give Up”) серед учнів загальноосвітніх шкіл Донецької області та студентів Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ “ДДПУ”.

Переможці конкурсу:

 

– І місце – КСЕНІЯ БАЛЮК, учениця 11-А класу Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18 ім. Дмитра Чернявського;

– ІІ місце – ПОЛІНА БАКУТІНА, студентка 441 групи факультету соціальної та мовної комунікації, та КИРИЛО КОЗЛІТІН, студент 111-В групи факультету романо-германських мов;

– ІІІ місце – ДМИТРО ХОЛОД, учень 11-А класу Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24, та АНАСТАСІЯ КОВАЛЕНКО, учениця 11 класу Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24.

Грамоти і призи отримали переможці та всі учасники (ті, хто не змогли бути присутніми на церемонії вручення, отримають відзнаки за адресою власної школи (надсилання Укрпоштою)).

У конкурсі взяли участь 58 представників 8-ми ЗОШ Управління освіти Краматорської міської ради (№ 3, № 4, № 6, № 10, № 12, № 17, № 24, № 31), 6-ти ЗОШ Управління освіти Бахмутської міської ради (№ 4, № 5, Соледарська № 13, Часовоярська № 15, № 18, № 24) та Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ “ДДПУ”. Дякуємо.

Організатори і журі конкурсу бажають переможцям і учасникам подальших творчих досягнень, значних і щоденних успіхів, миру, здоров’я, добробуту, щастя – всього найкращого!

 

 

 

 

 

 

24.11.2016 у школах мійта пройшов Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Грінвіч".

 

У ЗОШ №10 відбувся Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч». В конкурсі брали участь 36 учнів 3 – 11 класів

 

 

В ЗОШ № 24 взяли участь 86 учнів 2-11 класів.

 

 

 

Рекомендації

щодо проведення П (районного/міського) етапу

Всеукраїнських олімпіад з німецької, французької та англійської мов

 

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки від 24.10.2016 р. № 416 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 навчальному році», олімпіада з німецької та французької мов відбудеться 27 листопада 2016 року, з англійської мови10 грудня 2016 року. Початок олімпіад о 9 годині.

У ІІ етапі предметних олімпіад беруть участь учні 8-11 класів, переможці І етапу за клас (курс), не молодший, ніж клас (курс) їх навчання. За бажанням учні мають право брати участь у змаганнях за клас (курс) старший, ніж клас (курс) їх навчання.

Звертаємо увагу на те, що:

- переможці минулого року ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад обов’язково беруть участь у ІІ етапі, а переможці ІV Всеукраїнського етапу беруть участь у ІІ етапі за бажанням;

- зошити для олімпіадних робіт мають бути проштамповані єдиним штампом;

- при оформленні титульної сторінки роботи учні повинні обов’язково вказати своє ім’я, прізвище та по батькові, клас, у якому навчаються, та клас, за який учні беруть участь в олімпіаді (Додоток 1);

- члени журі в олімпіадних роботах виставляють кількість балів за кожне завдання й підраховують загальну кількість балів та записують їх у кінці роботи. Поруч кожен член журі ставить своє прізвище та підпис;

- шифрування робіт проводиться головою оргкомітету перед початком перевірки робіт журі.

 

Тексти завдань будуть розміщені на сайті облІППО (http://ippo.dn.ua/provedennja-ii-etapu-vseukrayins-kih-uchnivs-kih-olimpiad-u-2016-2017-navchal-nomu-roci/). Особи, на яких покладено відповідальність за секретність завдань до моменту їх оприлюднення у день проведення олімпіади, повинні підтвердити факт отримання пароля, а в день олімпіади – факт зняття завдань із сайту, факт початку та закінчення олімпіади, кількість учасників по класах, надіславши інформацію на електронну адресу центру організаційно-методичного супроводу обдарованості Донецького облІППО: [email protected]  (Малєєв Денис Вікторович). У разі утруднень щодо отримання завдань звертатися за телефоном 050-204-07-43 (Буренко Олексій Іванович), щодо змісту завдань − 099-464-32-92 (Мочикіна Марина Віталіївна).

До обласного оргкомітету у п’ятиденний термін після проведення олімпіади надсилаються роботи переможців ІІ етапу, які набрали більше ніж 70 % від загальної кількості балів (100) разом з аудіо (відео) записом усного туру, звітом та заявкою на участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземних мов у 2016-2017 навчальному році (Додаток 2-3) надсилаються Новою поштою з доставкою на адресу: м. Слов’янськ, пров. Героїв Чорнобиля (Комсомольський), буд. 23, кімната 11; звіти та заявки подаються також на e-mail: [email protected] (у форматі doc).

Олімпіада з іноземної мови проводиться з чотирьох видів мовленнєвої діяльності: аудіювання, читання, писемного та усного мовлення. На час олімпіади учаснику присвоюється сталий реєстраційний кодовий номер для кожного виду діяльності. Розкодування робіт відбувається під час заповнення підсумкового протоколу.

Звертаємо увагу, що перевірку аудіювання та читання здійснюють члени журі за ключами, які розробляють самостійно. Ключі для перевірки аудіювання та читання, розроблені членами предметно-методичної комісії зі складання завдань, будуть розміщені на сайті ДоноблІППО у п’ятиденний термін після проведення олімпіад.

 

Регламент проведення турів і зміст завдань

Аудіювання

Аудіювання тексту2 пред’явлення. Тривалість етапу – 60 хвилин, максимальна кількість балів20. Звучання тексту – 4-7 хвилин у залежності від класу. ЗВЕРТАЄМО УВАГУ! До олімпіадних завдань ІІ етапу додається аудіозапис наданого тексту (завдання та аудіозапис розміщується на сайті облІППО), який можна використовувати за бажанням та за належних умов організації та проведення усного туру. Роботи учасників кодуються.

Організаційний період: розсаджування учасників по одному за парту, ідентифікація учасників, перевірка наявності необхідних матеріалів, психологічне налаштування, коротке нагадування про регламент, перевірка акустичної комфортності.

Виконання завдання: перед першим пред’явленням тексту для аудіювання учасники підписують обкладинку та отримують бланк для перевірки аудіювання. Після першого пред’явлення тексту учні виконують блок завдань з 1 по 10 (істина/хибність), після другого пред’явлення – блок завдань з 11 по 20 – завдання множинного вибору з варіантами відповідей (A, B, C, D) і здають роботу журі. Свої відповіді учасники олімпіади записують на аркуші, відведеному для виконання цього туру. При перевірці зверніть увагу, що одна правильна відповідь – 1 бал, 1 виправлення з неправильного варіанта на правильний – 0,5 бала.

 

Читання

Тривалість етапу – 60 хвилин, максимальна кількість балів – 20. Кількість різножанрових текстів для читання: 5.

Виконання завдань: після читання першого тексту учні виконують завдання з 1 по 4 – (істина/хибність); після читання другого-п᾿ятого текстів – до кожного тексту виконують по 4 завдання множинного вибору з варіантами відповідей (A, B, C, D). Свої відповіді учасники олімпіади записують на аркуші, відведеному для виконання цього туру: 1 правильна відповідь – 1 бал, 1 виправлення з неправильного варіанта на правильний – 0,5 бала.

 

Творча письмова робота

Тривалість60 хвилин. Максимальна кількість балів30. Користування словниками не заборонено, але словники знаходяться на окремому столі.

Творча письмова робота оцінюється за такими критеріями:

ü     Обсяг письмового повідомлення – від 0 до 2 балів. Максимальна оцінка (два бали) виставляється за виконання нижньої межі рекомендованого обсягу, тобто 16 речень для учнів 8 класів, 18 – для учнів 9-х класів, 20 – для учнів 10-х класів, 22 – для учнів 11-х класів.

ü     Повнота розкриття змісту – від 2 до 6 балів. Враховується достатність обсягу для розкриття теми, відповідність змісту до завдання творчої роботи, художньо-естетичне враження.

ü     Зовнішній вигляд і структура – від 0 до 2 балів. Враховується чистота та охайність зовнішнього вигляду роботи, дотримання правил орфографічного режиму (поля, абзаци), побудова твору (експозиція, розкриття теми, висновки).

ü     Лексична насиченість – від 2 до 6 балів. Враховується лексичний запас учня, яким він користується при написанні твору, наявність ідіоматичних зворотів, епітетів, порівнянь, зʼєднувальних кліше, різноманітність вжитих структур, моделей тощо.

ü     Рівень розвитку граматичних навичок – від 2 до 12 балів. У межах зазначених 12 балів виставляється:

·         за орфографію від 0 до 4 балів;

·         за морфологію від 0 до 5 балів; 

·         за синтаксис (побудова речень, вживання артиклів, прийменників тощо) – від 0 до 3 балів.

Максимальна кількість балів може бути виставлена за наявності декількох несуттєвих помилок, що не порушують акту комунікації.

ü     Заохочувальний бал(від 0 до 2 балів) виставляється вибірково за оригінальність твору, використання епіграфа, посилань на висловлювання видатних діячів, цитат, приклади з періодичних видань тощо.

Пропонується така схема для оцінювання творчих письмових робіт:

 №

Сталий номер

 

Обсяг

письмового

повідомлення

Розкриття змісту,

ідейна спрямованість, художньо-естетичне враження

Зовнішній вигляд і структура твору

Лексична

насиченість

Рівень розвитку

граматичних навичок

Заохочувальний бал

Загальна сума балів

 

 

0-2

2-6

0-2

2-6

2-12

0-2

30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кількість балів у роботі вписується вручну, помилки підкреслюються і маркуються на полях роботи без виправлення, перевірену роботу підписують усі члени журі після виставлення загальної кількості балів за роботу. Зменшена копія таблиці розміщується на обкладинці роботи після розкодування.

 

Визначення рівня мовленнєвої компетенції: усна мова

Загальна кількість балів - 30. (Тривалість мовлення - 10 хвилин на одного учасника).

Учасник обирає три теми для співбесіди і після 1-хвилинного обдумування лишає одну з них.

Монологічне повідомлення повинне відповідати ситуації, бути повним, послідовним, комунікативно спрямованим (містити особистісні оціночні фрази, власне ставлення до обʼєкта висловлювання), правильно фонетично та граматично оформленим.

Відповіді учнів мають бути повними, вичерпними й конкретними, лексично насиченими.

Обсяг відповіді може бути різним, але відповідь повинна свідчити про те, що учень правильно розуміє запитання чи спонукання, з першого подання адекватно на них реагує.

Після завершення монологічного висловлювання учень бере участь у співбесіді з членами журі (від 3 до 5 питань).

Питання учня до членів журі повинні бути чіткими та лаконічними, але не спонукати журі до монологічних роздумів.

Відповіді членів журі на запитання учасника не повинні бути формальними, вони мають носити природний характер і бути повʼязаними з контекстом спілкування.

Комунікативне завдання вважається розвʼязаним у разі змістової та функціональної відповідності висловлювання та ситуації, адекватності використання мовленнєвих зразків, а також нормативності мовлення учасника.

Користування словниками під час підготовки і відповіді не дозволяється.

Журі має право зупинити учня, якщо ситуація вже достатньо розкрита. Пропонується така схема для оцінювання відповідей учасників у третьому турі:

Подпись: № Кодовийномер Зміст висловлювань Мовна і мовленнєва компетенція Повнота розкриття теми, комунікативна спрямованість Інформаційна значущість повідомлень. Інтелект співрозмовника Вимова (звуки, інтонація) Темп мовлення (природний уповільнений) Лексичний запас, функціональна адекватність Рівень розвитку граматичних навичок Заохочувальний бал Загальна кількість балів 1-4 1-4 1-4 0-2 1-8 1-6 0-2 5-30

 

Наголошуємо на необхідності організації туру таким чином, щоб кожне з ситуаційних висловлювань вислуховувалось сталим складом членів журі, один із яких веде аудіо (відео) запис усного висловлювання. Аудіо (відео) записи разом з роботами передаються до обласного оргкомітету. У разі відсутності запису мовлення учасника при переперевірці робіт членами журі обласного комітету бали, виставлені за тур «Говоріння», враховані не будуть.

Порядок співбесіди учнів із членами журі визначається жеребкуванням, що організовує оргкомітет.

У співбесіді учасники називають свій сталий номер.

Увага! Зміст запитань з боку журі та відповідей учнів не повинен виявляти особу учасника олімпіади (школа, місто, район, учитель, батьки).

Коментар до критеріїв оцінювання

Повнота розкриття теми, комунікативна спрямованість(від 1 до 4 балів): враховується відповідність повідомлення до зазначеної теми, логічність і послідовність при розкритті теми і висловленні власної думки, архітектоніка; важливим фактором є також обсяг повідомлення, який рахується не за кількістю правильно сказаних речень, а за принципом: достатній, середній, високий.

Інформаційна значущість повідомлення (від 1 до 4 балів): оцінюється інтелект учня, його уміння використати країнознавчий матеріал, свої знання з інших дисциплін, особливо з літератури, історії, географії, наук природничого циклу, на підтримку власних міркувань або для підсилення естетичного рівня викладу.

Вимова (від 1 до 4 балів): оцінюється за загальним враженням «звучання» учня в плані наближеності до носіїв мови; враховується рівень вимови важких звуків, дотримання довготи голосних, а також інтонаційне оформлення. Не враховуються варіантні та діалектні відхилення від нормативної вимови, якщо не впливають на комунікативний аспект мовлення.

Темп мовлення (від 0 до 2 балів): враховується природність темпу мовлення для конкретного учня. Оцінка знижується, якщо темп уповільнений, що може бути викликано ваганням у підборі слів тощо.

Лексичний запас (від 1 до 8 балів): враховується лексична насиченість, різноманітність вжитих структур, кліше, виразів, ідіом, точність епітетів, порівнянь тощо.

Сформованість граматичних навичок (від 1 до 6 балів): враховується дотримання правил порядку слів у реченні, вживання інверсії, правильність утворення та адекватність вживання граматичних форм, різноманітність вживаних граматичних структур. Бали знімаються з урахуванням того, як порушення норм граматичного вжитку впливає на акт комунікації.

Заохочувальний бал(від 0 до 2): додається вибірково за ті заслуги, які не підпадають під вищезазначені критерії, а саме: за емоційність, експресивність та ініціативність, почуття гумору, оптимізм, якщо все це сприяє реалізації рівнів сформованості мовної і мовленнєвої компетенції учасника.

Протокол усного туру надається до оргкомітету ІІІ етапу олімпіади разом із записами питань членів журі та учня, відповідей учня на запитання членів журі.

 

Примітка

Не допускається надання учням додаткового часу для виконання завдань жодного з турів.

 

 

Методист відділу гуманітарної  освіти                       М.В. Мочикіна

099-464-32-92

Додаток 1

 

Зразок підпису олімпіадної роботи

 

Робота

учасника ІІ етапу Всеукраїнської учнівської

олімпіади з англійської/німецької/французької мови

учня (учениці)______ класу

назва навчального закладу______________________

___________________________ міста (району)

Прізвище, ім’я, по батькові (повністю)

 

Дата, рік народження, домашня адреса, конт. тел.

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

__________________________________________________________________

Додаток 2

 

ЗАЯВКА

на участь команди _______________________________________

                                    ( міста, району)

у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з _____________ мови        у   20__році.

 

За рішенням оргкомітету і журі II етапу Всеукраїнської олімпіади, на IІІ етап Всеукраїнської олімпіади направляються такі учні-переможці II етапу олімпіади:

Подпись: №з/п Прізвище, ім’ята по батькові учня Число, місяць (словами), рік народження Повне найменування навчального закладу Клас навчання Кількість балів(максимальна кількість) Клас, за який буде виконувати завдання на олімпіаді Місце,що посів/лана II етапі олімпіади Прізвище, ім’я та по батькові праців-ника, який підго¬тував учня, моб. тел., електронна адреса Додаткова інфор¬мація (умови для дітей з особливими потребами тощо)

           

Керівником команди призначено __________________________________________________________________________________  ______________________________________________________________________________________________________________

                                                                        (прізвище, ім’я та по батькові, посада)

 

                        Начальник (завідувач) управління (відділу) освіти

М.П.               Голова оргкомітету олімпіади

                        Голова журі олімпіади

 «____» _______________ _20__ року.     

 

 

 

Додаток 3

 

ЗВІТ

про проведення II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів у 2016 /2017 навчальному році

                                   з___________________________________

                                       (назва олімпіади)                                  (району / міста)

1.      Відомості про учасників олімпіад:

Кількість

навчальних

закладів, учні яких брали участь

Класи

 

Кількість учасників олімпіад за етапами

Кількість переможців

II етапу за ступенями дипломів

 

у I етапі олімпіади

 

I

II

 

 

міських

 сільських (селищних)

спеціалізованих*

 

 

міських

сільських (селищних)

спеціалі­зованих*

міських

сільських (селиних)

спеціалізованих*

 

I

 

II

 

III

 

 

 

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ра­зом

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Інформація про учасників з особливими потребами, якщо такі діти брали участь.

3. Коротко подаються відомості про організацію і проведення олімпіад, виконання учасниками завдань, участь учителів і працівників закладів освіти, вносяться пропозиції щодо поліпшення роботи олімпіади.

                       

Начальник управління освіти                                ______________

                        Голова оргкомітету олімпіади                               ______________

М.П.               Голова журі олімпіади                                            ______________

                        « »          2016 року.

 

 

 

 

 

 

 

31.10.2016 р. у школах міста відбувся Всеукраїнський конкурс з німецької мови «Орлятко».

 

 

 

У К Р А Ї Н А

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

 

Н А К А З

 

_24 жовтня__ 2016р. № _416

 

 

Про проведення ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2016-2017 навчальному році

 

 

На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 19.08.2016р. № 1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», 13.01.2014 р. № 31 «Про затвердження графіків проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів на 2015-2019 роки та конкурсних відбірково-тренувальних зборів кандидатів до складу команд учнів України для участі у міжнародних учнівських олімпіадах з навчальних предметів на 2014-2019 роки», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 р. № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 р. за № 1318/20056, Правил проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у Донецькій області, затверджених наказом управління освіти і науки від 01 жовтня 2012 року № 550, зареєстрованих у Головному управлінні юстиції в Донецькій області 23 жовтня 2012 р. за № 66/1968, з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

 

Н А К А З У Ю:

 

1.​ Начальникам (завідувачам) управлінь (відділів) освіти міських рад та райдержадміністрацій, керівникам органів освіти об’єднаних територіальних громад:

1.1​  Забезпечити проведення в листопаді-грудні 2016 року ІІ (міського, районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у встановлені терміни (додаток 1).

1.2​ Призначити відповідальних за своєчасне отримання кодів доступу до олімпіадних завдань, інформації з сайту Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (http://ippo.dn.ua) та надіслати до 04.11.2016 року інформацію щодо відповідальних осіб на електронну адресу відділу організаційно-методичного супроводу розвитку обдарованості Донецького облІППО ([email protected]) для отримання кодів доступу до завдань (додаток 2).

1.3​ Дотримуватися чинного Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, Правил проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у Донецькій області в організації та проведенні учнівських олімпіад.

1.4​ Узяти до відома, що документація та роботи учасників II (районного, міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад зберігаються в методичних кабінетах (центрах) управлінь (відділів) освіти міських рад та райдержадміністрацій, органів освіти об’єднаних територіальних громад упродовж року з дня закінчення олімпіади. Переможці обласного етапу учнівських олімпіад 2015-2016 навчального року обов’язково беруть участь у районному (міському) етапі.

1.5​ Надати звіти про результати проведення ІІ етапу, заявки на участь команд у ІІІ (обласному) етапі відділу організаційно-методичного супроводу розвитку обдарованості Донецького облІППО ([email protected]) та роботи переможців відповідальним за проведення олімпіад від облІППО протягом п᾿яти днів після дня проведення предметної олімпіади (додатки 3-5).

1.6​ Висвітлювати результати проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів на сайтах навчальних закладів, управлінь (відділів) освіти міських рад та райдержадміністрацій, у місцевих засобах масової інформації.

2.​ Затвердити склад предметно-методичних комісій щодо підготовки завдань ІІ та ІІІ етапів, експертів ІІ та ІІІ етапів, журі ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2016-2017 н.р. (додаток 6-7).

3.​ Ректору Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (в.о. Бодик):

3.1​ Організувати роботу предметно-методичних комісій зі складання завдань IІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

3.2​ Забезпечити координацію організації та загальний контроль за проведенням Всеукраїнських учнівських олімпіад, дотриманням чинного Положення та Правил проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у Донецькій області.

3.3​ Покласти відповідальність за секретність до моменту оприлюднення та своєчасне розміщення олімпіадних завдань на сайті Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на методиста відділу дистанційного навчання обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (Буренко) та відповідальних осіб із предметних олімпіад. Доступ до завантаження текстів завдань відкрити не раніше, ніж за годину в день проведення відповідної олімпіади.

3.4​ Покласти відповідальність за науковий рівень змісту завдань та їх секретність до моменту оприлюднення на голів предметно-методичних комісій.

3.5​ Сплатити витрати на проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у межах кошторисних призначень.

4​  Наказ розмістити на офіційному сайті Донецького облІППО (http://ippo.dn.ua).

5​ Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора департаменту – начальника управління освітньої політики та менеджменту департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Сідашеву Т.В. та в.о. ректора Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Бодика О.П.

 

 

 

Директор департаменту Н.В. Оксенчук

Вик.

Шингоф І.Л.

 

 

 

050-172-14-74

097-090-36-53

 

 

Завізовано:

заступник директора департаменту – начальник управління освітньої політики та менеджменту

Сідашева Т.В.

 

в.о. ректора облІППО

Бодик О.П.

 

головний спеціаліст

відділу управління персоналом

КалитинськаТ.І.

 

Надіслано:

управління (відділи)

освіти - 28

облІППО - 1

до справи – 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Додаток 1

до наказу ДОН

від_24.10.2016р. № __416_

 

Терміни

проведення ІІ (міського, районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 начальному році

 

 

Навчальні предмети

Термін проведення

Класи

1.​ 

Українська мова та література

12.11.16

7-11

2.​ 

Хімія

12.11.16

7-11

3.​ 

Інформатика

13.11.16

8-11

4.​ 

Екологія

13.11.16

10-11

5.​ 

Новогрецька мова

19.11.16

9-11

6.​ 

Математика

19.11.16

6-11

7.​ 

Історія

20.11.16

8-11

8.​ 

Астрономія

20.11.16

10-11

9.​ 

Зарубіжна література

26.11.16

8-11

10.​ 

Інформаційні технології

26.11.16

8-11

11.​ 

Іноземні мови (німецька, французька)

27.11.16

8-11

12.​ 

Географія

27.11.16

7-11

13.​ 

Економіка

03.12.16

9-11

14.​ 

Російська мова та література

03.12.16

8-11

15.​ 

Біологія

04.12.16

7-11

16.​ 

Трудове навчання (технології)

04.12.16

8-11

17.​ 

Правознавство

10.12.16

8-11

18.​ 

Іноземна мови (англійська)

10.12.16

8-11

19.​ 

Фізика

11.12.16

7-11


 

Додаток 2

до наказу ДОН

від_24.10.2016р. № __416

 

Дані про відповідальних осіб за проведення ІІ (міського, районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад від міст/районів

 

Предметна олімпіада

ПІБ (повністю)

Номер мобільного телефону

Адреса електронної пошти

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Додаток 3

до наказу ДОН

від_24.10.2016р. № __416

 

 

ЗВІТ

про проведення II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів у 2016 /2017 навчальному році

з___________________________________

(назва олімпіади) (району/міста)

1.​ Відомості про учасників олімпіад:

Кількість

навчальних

закладів, учні яких брали участь

Класи

 

Кількість учасників олімпіад за етапами

Кількість переможців

II етапу за ступенями дипломів

у I етапі олімпіади

 

I

II

 

міських

сільських (селищних)

спеціалізованих*

 

 

міських

сільських (селищних)

спеціалізованих*

міських

сільських (селиних)

спеціалізованих*

 

I

 

II

 

III

 

 

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ра​зом

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Інформація про учасників з особливими потребами, якщо такі діти брали участь

3. Коротко подаються відомості про організацію і проведення олімпіад, виконання учасниками завдань, участь учителів і працівників закладів освіти, вносяться пропозиції щодо поліпшення роботи олімпіади.

 

Начальник управління освіти ______________

Голова оргкомітету олімпіади ______________

М.П. Голова журі олімпіади ______________

« » 2017 року.

 

 

 


 

Додаток 4

до наказу ДОН

від_24.10.2016р. № __416

 

ЗАЯВКА

на участь команди _______________________________________

( міста, району)

у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з ________________________

у 20___ році.

За рішенням оргкомітету і журі II етапу Всеукраїнської олімпіади на IІІ етап Всеукраїнської олімпіади направляються такі учні-переможці II етапу олімпіади:

з/п

Прізвище, ім’я

та по батькові учня

Число, місяць (словами), рік народження

Повне найменування навчального закладу

Клас навчання

Кількість балів

(максимальна кількість)

Клас, за який буде виконувати завдання на олімпіаді

Місце, зайняте на II етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня, мобл. тел., електрона адреса

Додаткова інформація (комп’ютерна мова програмування, умови для дітей з особливими потребами тощо)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівником команди призначено _________________________________________________________________________________________________ (прізвище, ім’я та по батькові, посада)

Начальник (завідувач) управління (відділу) освіти

М.П. Голова оргкомітету олімпіади

Голова журі олімпіади

«____» _______________ _20__ року.


 

Додаток 5

до наказу ДОН

від_24.10.2016р. № __416

 

СПИСОК

працівників Донецького облІППО, відповідальних

за проведення ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських

учнівських олімпіад у 2016-2017 начальному році

 

Навчальні предмети

Відповідальний

Контактний телефон

1.​ 

Астрономія

Ліфарь Сергій Володимирович

0958137361

2.​ 

Біологія

Ракитянський Сергій Олександрович

0502066139

3.​ 

Географія

Коваленко Олександр Вікторович

0501314542

4.​ 

Екологія

Ракитянський Сергій Олександрович

0502066139

5.​ 

Економіка

Ширко Аліна Анатоліївна

0351205866

6.​ 

Зарубіжна література

Гарна Світлана Юріївна

0993432617

7.​ 

Іноземна мови (англійська)

Мочикіна Марина Віталіївна

0994643292

8.​ 

Іноземні мови (німецька, французька)

Мочикіна Марина Віталіївна

0994643292

9.​ 

Інформатика

Логвінов Володимир Борисович

0950178818

10.​ 

Інформаційні технології

Пилипчук Олена Анатоліївна

0509879149

11.​ 

Історія

Рибак Ірина Миколаївна

0508011955

12.​ 

Математика

Воробйова Світлана Іванівна

0508482153

13.​ 

Новогрецька мова та література

Гарна Світлана Юріївна

0993432617

14.​ 

Правознавство

Рибак Ірина Миколаївна

0508011955

15.​ 

Російська мова та література

Гарна Світлана Юріївна

0993432617

16.​ 

Трудове навчання (технології)

Панченко Світлана Петрівна

0501975403

17.​ 

Українська мова та література

Байдаченко Тетяна Сергіївна

0951958920

18.​ 

Фізика

Ліфарь Сергій Володимирович

0958137361

19.​ 

Хімія

Прядко Людмила Федорівна

0954053073

 

 


 

Додаток 6

до наказу ДОН

від_24.10.2016р. № __416

 

Склад предметно-методичної комісії зі складання олімпіадних завдань

з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

 

Бабенко О. А.

–​ учитель української мови та літератури Слов’янського педагогічного ліцею, кандидат педагогічних наук;

Байдаченко Т. С.

–​ завідувач відділу української мови та літератури, старший викладач кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслужений учитель України;

Попова Т. Ю.

–​ методист відділу української мови та літератури Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслужений учитель України;

Головіна О. І.

–​ методист відділу української мови та літератури Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

 

 

Склад предметно-методичної комісії зі складання олімпіадних завдань

із ХІМІЇ

 

Авдєєнко А.П.

​ голова, завідувач кафедри хімії і охорони праці Донбаської державної машинобудівної академії, кандидат хімічних наук, професор (за згодою);

Беспалько Ю.М.

​ голова, доцент кафедри органічної хімії Донецького національного університету ім. В.Стуса, кандидат хімічних наук (за згодою);

Борисова К.В.

​ асистент кафедри неорганічної хімії Донецького національного університету ім. В. Стуса (за згодою);

Ярушникова Л.А.

​ учитель хімії Бахмутської загальноосвітньої школи 
І-ІІІ ступенів № 24 Бахмутської міської ради;

Париш О.М.

​ учитель хімії Бахмутської загальноосвітньої школи 
І-ІІІ ступенів № 5 Бахмутської міської ради, заслужений учитель України.

 

Склад предметно-методичної комісії зі складання олімпіадних завдань

з ІНФОРМАТИКИ

Сташкевич І. І.

–​ заступник голови, старший викладач кафедри інтелектуальних систем прийняття рішень Донбаської державної машинобудівної академії;

Іваненко Ю.І.

​ методист відділу інформаційних технологій Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

Логвінов В. Б.

–​ методист відділу інформаційних технологій Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

Устинов С.Є.

–​ інженер-програміст лабораторії ОТІ кафедри алгебри Донбаського державного педагогічного університету;

Пилипчук О.А.

–​ секретар, завідувач відділу інформаційних технологій Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

 

Склад предметно-методичної комісії зі складання олімпіадних завдань

з ЕКОЛОГІЇ

 

 

Шабанов В.І.

–​ голова, кандидат біологічних наук, завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін і методики їх викладанняДонецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

Ракитянський С.О.

–​ заступник голови, методист кафедри природничо-математичних дисциплін і методики їх викладання Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

Нікішина Л.М.

–​ секретар, учитель біології Краматорської загальноосвітньої школи № 18, учитель-методист;

Зеленська В.А.

–​ доцент кафедри хімії та охорони праці ДДМА, кандидат біологічних наук.

 

Склад предметно-методичної комісії зі складання олімпіадних завдань

із НОВОГРЕЦЬКОЇ МОВИ

 

Воєвутко Н.Ю.

‒ кандидат педагогічних наук, доцент кафедри грецької філології та перекладу

Маріупольського державного університету;

Добра О.М.

​ завідувач відділу освіти виконкому Федерації грецьких товариств України;

Жарікова Ю.В.

​ кандидат філологічних наук, доцент кафедри грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету;

Гарна С.Ю.

​ завідувач відділу гуманітарної освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

 

Склад предметно-методичної комісії зі складання олімпіадних завдань

із МАТЕМАТИКИ

 

Беседін Б.Б.

–​ голова журі, доцент кафедри геометрії та методики викладання математики Донбаського державного педагогічного університету, кандидат педагогічних наук;

Кадубовський О.А.

–​ заступник голови, доцент кафедри геометрії та методики викладання математики Донбаського державного педагогічного університету, кандидат фізико-математичних наук;

Воробйова С.І.

–​ завідувач відділу Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

Волошина І.Г.

–​ методист відділу математики Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

 

Склад предметно-методичної комісії зі складання олімпіадних завдань

з ІСТОРІЇ

 

Кондратенко О.В.

–​ голова журі, доцент кафедри історії, суспільно-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат історичних наук;

Рибак І.М.

–​ завідувач відділу суспільних дисциплін Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

Лихачова Л.Б.

–​ завідувач аспірантури відділу аспірантури та докторантури Донецького національного університету ім. В.Стуса, кандидат історичних наук, доцент (за згодою);

Михальова С.В.

–​ методист відділу суспільних дисциплін Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

Цись Т.Г.

–​ учитель історії Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Костянтинівської міської ради Донецької області, заслужений учитель України.

 

 

Склад предметно-методичної комісії зі складання олімпіадних завдань

із ПРАВОЗНАВСТВА

 

Деркаченко Ю.В.

–​ голова журі, завідувач кафедри історії України та правових дисциплін Донбаського інституту техніки та менеджменту ПВНЗ «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Ю. Бугая», кандидат юридичних наук, доцент (за згодою);

Ломакіна Г.І.

–​ заступник голови журі, проректор з науково-педагогічної роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук;

Красицька Л.В.

–​ експерт, професор кафедри цивільного права та процесу Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, доцент (за згодою).

Рибак І.М.

–​ завідувач відділу суспільних дисциплін Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

Філіпенко Т.М.

 

–​ учитель історії та правознавства Курахівської гімназії «Престиж» (школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов та гімназія) Мар’їнської районної ради Донецької області, заслужений учитель України.

 

Склад предметно-методичної комісії зі складання олімпіадних завдань

з АСТРОНОМІЇ

 

Бєлошапка А.Я.

​ старший викладач кафедри фізики ДВНЗ Донбаського державного педагогічного університету (за згодою);

Петренко С.В.

​ методист Краматорського міського методичного кабінету відділу освіти Краматорської міської ради;

Войнов О.Л.

​ учитель фізики та астрономії Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Слов’янської міської ради;

Голощапов К.О.

​ керівник дитячої астрономічної обсерваторії ЦПР м. Краматорська.

 

Склад предметно-методичної комісії зі складання олімпіадних завдань

із ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

 

Разживін В.М.

​ голова журі, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та літератури ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (за згодою);

Щербатюк В.С.

‒ методист відділу гуманітарної освіти Донецького обласного інституту

післядипломної педагогічної освіти;

Ціко І.Г.

​ старший викладач кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

Гарна С.Ю.

​ завідувач відділу гуманітарної освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

 

Склад предметно-методичної комісії зі складання олімпіадних завдань зІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

 

Тарасов О.Ф.

 

–​ завідувач кафедри комп’ютерних інформаційних технологій Донбаської державної машинобудівної академії, доктор технічних наук;

Гундарева Г.В.

–​ методист відділу інформаційних технологій Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

Іваненко Ю.І.

 

Лавщук В.І.

–​ учитель інформатики Слов'янського педагогічного ліцею Слов'янської міської ради Донецької області;

–​ учитель інформатики Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бахмутської районної ради;

Логвінов В. Б.

 

Сплошнова Ж.А.

–​ методист відділу інформаційних технологій Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

–​ учитель інформатики Курахівської гімназії «Престиж» (школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов та гімназія) Мар’їнської районної ради.

 

Склад предметно-методичної комісії зі складання олімпіадних завдань

із НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

 

Морозова Л.І.

​ голова, доцент кафедри германської філології Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», кандидат філологічних наук (за згодою);

Мочикіна М.В.

​ методист відділу гуманітарної освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

Терентьєва С.В.

​ учитель-методист Краматорської загальноосвітньої школи № 30 Краматорської міської ради;

Кобзіна Н.Г.

​ учитель німецької мови Краматорської загальноосвітньої школи № 26 Краматорської міської ради.

Склад предметно-методичної комісії зі складання олімпіадних завдань

із ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ

 

Мокра О.М.

​ голова, в.о. завідувача кафедри французької та іспанської мов Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», кандидат філологічних наук, доцент (за згодою);

Семенова О.В.

​ заступник голови, доцент кафедри французької та іспанської мов Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», кандидат філологічних наук, доктор філософії (за згодою);

Мочикіна М.В.

​ методист відділу гуманітарної освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

Ситник І.В.

​ учитель французької мови Краматорської загальноосвітньої школи № 3 Краматорської міської ради.

 

Склад предметно-методичної комісії зі складання олімпіадних завдань

із ГЕОГРАФІЇ

 

Гаршина О.К.

–​ голова журі, завідувач кафедри загальноекономічних дисциплін Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая, кандидат економічних наук, професор;

Коваленко О.В.

–​ секретар журі, завідувач Центру атестації педагогічних кадрів Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, учитель географії;

Деркаченко М.С.

–​ учитель географії, директор Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №31 Краматорської міської ради;

Вілянська О.І.

 

 

Кузьменко Л.В.

–​ учитель географії та економіки навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Мирноградської міської ради;

–​ учитель географії Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 Краматорської міської ради.

 

Склад предметно-методичної комісії зі складання олімпіадних завдань

з ЕКОНОМІКИ

Панченко Г.С.

​ голова, в.о. завідувача кафедри стратегічного управління економічним розвитком ДНВЗ «Донецький національний технічний університет» (м. Покровськ), кандидат економічних наук, доцент (за згодою);

Гутник Е.В.

​ учитель економіки Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30 Краматорської міської ради;

Ширко А.А.

​ секретар, завідувач відділу культури та естетики Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

Крайня З.М.

​ учитель економіки Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Слов’янської міської ради;

Томачинська Н.Л.

​ методист міського методичного кабінету відділу освіти Бахмутської міської ради.

 

Склад предметно-методичної комісії зі складання олімпіадних завдань

із РОСІЙСЬКОЇ МОВИ

 

Казаков І.М.

​ голова журі, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри російської мови та літератури ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (за згодою);

Гарна С.Ю.

​ завідувач відділу гуманітарної освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

Григор’єва І.О.

​ учитель російської мови та літератури Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Краматорської міської ради;

Касумова О.В.

​ учитель російської мови та літератури Костянтинівської загальноосвітньої школи № 4 Костянтинівської міської ради;

Прядко О.Г.

​ учитель Часовоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Бахмутської міської ради.

 

 

Склад предметно-методичної комісії зі складання олімпіадних завдань

із БІОЛОГІЇ

 

Шабанов В.І.

–​ голова, кандидат біологічних наук, завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін і методики їх викладання Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

Ракитянський С.О.

–​ заступник голови, методист кафедри природничо-математичних дисциплін і методики їх викладання Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

Горбань Н.І.

–​ секретар, учитель біології Слов'янського педагогічного ліцею;

Зеленська В.А.

–​ доцент кафедри хімії та охорони праці Донбаської державної машинобудівної академії, кандидат біологічних наук.

 

Склад предметно-методичної комісії зі складання олімпіадних завдань

із ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ, ТЕХНОЛОГІЙ

 

Борисов В.В.

​ голова, доктор педагогічних наук, професор кафедри менеджменту освіти та психології Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

Прошкіна В.Ф.

​ заступник голови, учитель трудового навчання Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23 Краматорської міської ради;

Панченко С.П.

​ секретар, методист відділу технологій Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

Сердюк О.О.

​ учитель трудового навчання Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Краматорської міської ради;

Лихошва М.А.

​ учитель трудового навчання Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Краматорської міської ради.

Склад предметно-методичної комісії зі складання олімпіадних завдань

з ФІЗИКИ

 

Белих В.Г.

​ голова, заступник завідувача кафедри фізики ДВНЗ «Донбаська державна машинобудівна академія», кандидат фізико-математичних наук, доцент (за згодою);

Неминущий В.Г.

​ заступник голови, старший викладач кафедри природничо-математичних дисциплін і методики їх викладання Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат біологічних наук;

Бабенко М.Ф.

​ учитель фізики Маріупольського міського ліцею Маріупольської міської ради, заслужений учитель України;

Фуртак А.П

​ учитель фізики Бахмутської ЗОШ № 5 Бахмутської міської ради.

 


 

Додаток 7

до наказу ДОН

від_24.10.2016р. № __416

 

Cклад журі та експертів предметних олімпіад

 

УКРАЇНСЬКА МОВА

 

Склад журі

 

Бабенко О. А.

голова журі, учитель української мови та літератури Слов’янського педагогічного ліцею, кандидат педагогічних наук;

Падалка Р. М.

заступник голови журі, доцент каф